14 січня діти групи "Карамелька" привітали всіх зі Старим-Новим роком!

З 19 квітня, в нашому закладі розпочався тиждень безпеки дитини і сьогодні, пройшла тренувальна евакуація.

Шановні батьки!

З метою недопущення трагічних наслідків КДНЗ № 39 "Перлинка" закликає вас не залишати дітей без нагляду!⠀

Нажаль, почастішали випадки залишення дітей без нагляду дорослих та найтрагічнішим результатом є травматизм та дитяча смерть. Протягом травня – липня втрачено 11 дітей через втоплення, самогубство, отруєння, удару струмом, удушення через необережність, зсув піску.⠀

Будьте обачні та обережні, не залишайте без нагляду дітей, нагадуйте їм про дотримання правил безпеки життєдіяльності, правил безпеки на воді, техніки безпеки поводження з вогнем, з газом, правил дорожнього руху, правил поведінки в громадських містах.⠀

Пам’ятайте!

Під час канікул відповідальність за життя та здоров’я дітей несуть батьки!

Більш детальнішу інформацію ви можете знайти на нашій сторінці  Facebook

13 жовт. 2021

Розвага до Дня захисника Вітчизни.

Старша група Парасолька, вихователь Боденчук Кристина Михайлівна, музичний керівник Шулакова Нататія Віталіївна. Розвага до Дня захисника Вітчизни.
7 вер. 2021

Відкриття спартакіади на стадіоні

Вiдкриття спартакiади на стадiонi"Електрометалург". " На змiну олiмпiйцям чемпiонами ростем"
1 вер. 2021

День Знань!

День знань — це особливий урочистий і зворушливий день, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Бажаємо усім нашим дітям на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті. Вихователям і батькам бажаємо здоров я, нових звершень, натхнення і терпіння.
20 серп. 2021

День Незалежності України

Розвага до Дня незалежності - "Україна в кожному серці". Музичний керівник Шулакова Наталія Вікторівна, інструктор з фізкультури Федько Олена Костянтинівна.
20 серп. 2021

День Незалежності України

Діти груп «Парасолька» ☔️ та «Ягідка»
6 серп. 2021

Піший перехід до дитячої бібліотеки

Ще 1 наша старша група "Карамелька" вiдвiдала дитячу бiблiотеку. Всi отримали масу задоволення, особливо дiтки , яким подарували абоненту карту читача i ласощi. Щиро вдячнi турботливим працiвникам бiблiотеки за цiкаву програм у i позитив!!!
28 лип. 2021

«Запобігти! Врятувати! Допомогти!

Дiти нашого садочка"Перлинка" прийняли активну участь пiд час проведення громадськоi акцii "Запобiгти. Врятувати. Допомогти!", де отримали безлiч позитивних емоцiй i нових вражень.
23 лип. 2021

Квест «Ми по лісу мандрували і скарби шукали»

Сьогодні, в нашому закладі, діти молодших груп Ягідка і Маячок пройшли цікавий квест "Ми по лісу мандрували і скарби шукали". Інструктор з фізкультури Федько Олена Костянтинівна, музичний керівник Платонова Наталя Віталіївна, вихователі - Сотникова Марія Іванівна, Степюк Антоніна Вікторівна, Орличенко Олена Іванівна, Нижельська Яна Сергіївна.
15 лип. 2021

Квест «У пошуках Королеви Безпеки»

Сьогодні,в нашому закладі, діти груп Карамелька і Парасолька ☔ пройшли цікавий квест "У пошуках королеви Безпеки". Вихователі Боденчук Кристина Михайлівна, Малишко Катерина Вікторівна, музичний керівник Платонова Наталя Віталіївна і інструктор з фізкультури Федько Олена Костянтинівна і наші цікаві, незабутні герої))
6 лип. 2021

Ой на Івана, ой на Купала

З 6 на 7 липня українці традиційно відзначають одне з найколоритніших і багатих на традиції дохристиянських свят-Івана Купала(Купало,Купайла),яке завершувало цикл календарних дохристиянських свят. Після прийняття християнства воно трансформувалося у церковне. Свято приурочили до народження Івана Хрестителя (7 липня, або 24 червня за старим стилем). Наші предки його відзначали в час літнього сонцестояння 20-22 червня. Святкувати починали ввечері. Розкладали велике вогнище, яке, вважали, має особливу велику силу. Всі стрибали через нього, ніби проходячи ритуал очищення. Якщо закохані, взявшись за руки, скакали через вогонь, і їхні руки не роз’єдналися, - казали, що все життя будуть разом. Є також багато переказів про квітку папороті, яка ніби цвіте у цю ніч. Її важко знайти і зірвати, бо береже квітку від людей нечисть. Той щасливець, який це зробить, – все на світі знатиме, знайде скарб, матиме чудодійну силу в тій руці, якою зірве цвіт. Увечері дівчата гадають на милого. Пускають по воді вінки із запаленими свічками. Якщо пливе і свічка горить – дівчина вийде заміж, а потоне – не вийде.Теж говорять, до якого берега той вінок пристане – туди й заміж дівка піде. Кажуть, у найкоротшу купальську ніч не можна спати, бо в цей час активізуються відьми, русалки, чаклунки, лісовики, водяники. Але скупатися у воді треба, бо вона в цю ніч очищає тіло і душу. А якщо вранці на Івана Купала босоніж пройти по росі – то можна й зцілитися.