В нашім місті є садочок,

«Перлинкою» він  зветься,

Для маленьких діточок

Місце тут знайдеться.

Дитсадок наш, рідний дім

Сонечком засяє,

І дорослих, і дітей

Посмішкою зустрічає.

Розвиваєм особистість,

Творчі здібності малят.

Залучаєм до співпраці

В дитсадочку і мам, і тат.

30 груд. 2021
Новорічне свято в старшій групі "Парасолька"
Новорічне свято в старшій групі Парасолька ☂️. Вихователі Миколюк Людмила Миколаївна та Кудріна Євгенія Дмитрівна. Керівник гуртка англійської мови Шип Катерина Олегівна, музичний керівник Шулакова Наталія Вікторівна.
29 груд. 2021
Новорічне свято в старшій групі Карамелька.
Новорічне свято в старшій групі Карамелька. Вихователі Крива Вікторія Вікторівна та Агєєва Ірина Ігорівна, керівник гуртка англійської мови Шип Катерина Олегівна, музичний керівник Платонова Наталя Віталіївна.
24 груд. 2021
Новорічне свято в середній групі Ягідка.
Новорічне свято в середній групі Ягідка. Вихователь Сотникова Марія Іванівна, помічник вихователя Волошина Анастасія Олегівна, керівник гуртка англійської мови Шип Катерина Олегівна. Музичний керівник Платонова Наталя Віталіївна. В ролі Сніговика - вихователь Малишко Катерина Вікторівна))