Нікополь. КДНЗ № 39 "Перлинка"

6 лип. 2021

Ой на Івана, ой на Купала

З 6 на 7 липня українці традиційно відзначають одне з найколоритніших і багатих на традиції дохристиянських свят-Івана Купала(Купало,Купайла),яке завершувало цикл календарних дохристиянських свят. Після прийняття християнства воно трансформувалося у церковне. Свято приурочили до народження Івана Хрестителя (7 липня, або 24 червня за старим стилем). Наші предки його відзначали в час літнього сонцестояння 20-22 червня. Святкувати починали ввечері. Розкладали велике вогнище, яке, вважали, має особливу велику силу. Всі стрибали через нього, ніби проходячи ритуал очищення. Якщо закохані, взявшись за руки, скакали через вогонь, і їхні руки не роз’єдналися, - казали, що все життя будуть разом. Є також багато переказів про квітку папороті, яка ніби цвіте у цю ніч. Її важко знайти і зірвати, бо береже квітку від людей нечисть. Той щасливець, який це зробить, – все на світі знатиме, знайде скарб, матиме чудодійну силу в тій руці, якою зірве цвіт. Увечері дівчата гадають на милого. Пускають по воді вінки із запаленими свічками. Якщо пливе і свічка горить – дівчина вийде заміж, а потоне – не вийде.Теж говорять, до якого берега той вінок пристане – туди й заміж дівка піде. Кажуть, у найкоротшу купальську ніч не можна спати, бо в цей час активізуються відьми, русалки, чаклунки, лісовики, водяники. Але скупатися у воді треба, бо вона в цю ніч очищає тіло і душу. А якщо вранці на Івана Купала босоніж пройти по росі – то можна й зцілитися.
1 лип. 2021

День кружечка, смужечки та клітинки

Музично - спортивна розвага "Кружечок, смужка і клітинка зібралися і гарно порозважалися".
7 черв. 2021

Кольоровий тиждень

З 07 - 11 червня в дитячому садочку був проведений різнокольоровий тиждень.
1 черв. 2021

День Захисту Дітей!

Сьогодні, в День захисту дітей, хочеться привітати всіх маленьких мешканців планети зі святом і побажати побільше радісних і світлих моментів.
31 трав. 2021

Підготовка до літнього оздоровлення.

До літнього оздоровлення готові! «Сонце, повітря та вода - наші найкращі друзі!»
27 трав. 2021

Випускне свято у КДНЗ №39

Випускні свята в старших групах

З 19 квітня, в нашому закладі розпочався тиждень безпеки дитини і сьогодні, пройшла тренувальна евакуація.

Шановні батьки!

З метою недопущення трагічних наслідків КДНЗ № 39 "Перлинка" закликає вас не залишати дітей без нагляду!⠀

Нажаль, почастішали випадки залишення дітей без нагляду дорослих та найтрагічнішим результатом є травматизм та дитяча смерть. Протягом травня – липня втрачено 11 дітей через втоплення, самогубство, отруєння, удару струмом, удушення через необережність, зсув піску.⠀

Будьте обачні та обережні, не залишайте без нагляду дітей, нагадуйте їм про дотримання правил безпеки життєдіяльності, правил безпеки на воді, техніки безпеки поводження з вогнем, з газом, правил дорожнього руху, правил поведінки в громадських містах.⠀

Пам’ятайте!

Під час канікул відповідальність за життя та здоров’я дітей несуть батьки!

Більш детальнішу інформацію ви можете знайти на нашій сторінці  Facebook

6 лип. 2021

Ой на Івана, ой на Купала

1 лип. 2021

День кружечка, смужечки та клітинки

7 черв. 2021

Кольоровий тиждень

З 07 - 11 червня в дитячому садочку був проведений різнокольоровий тиждень.
1 черв. 2021

День Захисту Дітей!

31 трав. 2021

Підготовка до літнього оздоровлення.

27 трав. 2021

Випускне свято у КДНЗ №39