14 січня діти групи "Карамелька" привітали всіх зі Старим-Новим роком!

З 19 квітня, в нашому закладі розпочався тиждень безпеки дитини і сьогодні, пройшла тренувальна евакуація.

Шановні батьки!

З метою недопущення трагічних наслідків КДНЗ № 39 "Перлинка" закликає вас не залишати дітей без нагляду!⠀

Нажаль, почастішали випадки залишення дітей без нагляду дорослих та найтрагічнішим результатом є травматизм та дитяча смерть. Протягом травня – липня втрачено 11 дітей через втоплення, самогубство, отруєння, удару струмом, удушення через необережність, зсув піску.⠀

Будьте обачні та обережні, не залишайте без нагляду дітей, нагадуйте їм про дотримання правил безпеки життєдіяльності, правил безпеки на воді, техніки безпеки поводження з вогнем, з газом, правил дорожнього руху, правил поведінки в громадських містах.⠀

Пам’ятайте!

Під час канікул відповідальність за життя та здоров’я дітей несуть батьки!

Більш детальнішу інформацію ви можете знайти на нашій сторінці  Facebook

30 груд. 2021

Новорічне свято в старшій групі "Парасолька"

Новорічне свято в старшій групі Парасолька ☂️. Вихователі Миколюк Людмила Миколаївна та Кудріна Євгенія Дмитрівна. Керівник гуртка англійської мови Шип Катерина Олегівна, музичний керівник Шулакова Наталія Вікторівна.
29 груд. 2021

Новорічне свято в старшій групі Карамелька.

Новорічне свято в старшій групі Карамелька. Вихователі Крива Вікторія Вікторівна та Агєєва Ірина Ігорівна, керівник гуртка англійської мови Шип Катерина Олегівна, музичний керівник Платонова Наталя Віталіївна.
24 груд. 2021

Новорічне свято в середній групі Ягідка.

Новорічне свято в середній групі Ягідка. Вихователь Сотникова Марія Іванівна, помічник вихователя Волошина Анастасія Олегівна, керівник гуртка англійської мови Шип Катерина Олегівна. Музичний керівник Платонова Наталя Віталіївна. В ролі Сніговика - вихователь Малишко Катерина Вікторівна))
23 груд. 2021

Новорічне свято в середній групі Маячок.

Новорічне свято в середній групі Маячок. Вихователі Степюк Антоніна Вікторівна та Павлова Тетяна Валеріївна, помічник вихователя Шимко Ганна Володимирівна. Музичний керівник Шулакова Наталія Вікторівна.
22 груд. 2021

Новорічне свято в молодшій групі Лілея.

Новорічне свято в молодшій групі Лілея. Вихователі Малишко Катерина Вікторівна та Радионова Людмила Павлівна, помічник вихователя Папко Юлія Миколаївна. Музичний керівник Шулакова Наталія Вікторівна.
21 груд. 2021

Новорічне свято в молодшій групі Казочка.

Новорічне свято в молодшій групі Казочка. Вихователі Киричек Тетяна Андріївна та Агєєва Ірина Ігорівна, помічник вихователя Тищенко Марина Вікторівна, музичний керівник Платонова Наталя Віталіївна.
17 груд. 2021

Новорічне свято в групі раннього віку Промінчики.

Новорічне свято в групі раннього віку Промінчики. Вихователі Орличенко Олена Іванівна та Компанієць Олена Олександрівна, помічник вихователя Катеруша Наталія Михайлівна. Музичний керівник Платонова Наталя Віталіївна.
17 груд. 2021

Новорічне свято в групі раннього віку Гномики.

Новорічне свято в групі раннього віку Гномики. Вихователі Жиленко Алла Іванівна та Нижельська Яна Сергіївна, помічник вихователя Нежувака Юлія Володимирівна. Музичний керівник Шулакова Наталія Вікторівна.
17 груд. 2021

17-го грудня фахівці Нікопольського районного управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області відвідали КДНЗ № 39 "Перлинка" у місті Нікополь, з метою проведення профілактичної роботи серед вихованців та вихователів дошкільних навчальних закладів щодо правил безпечної поведінки в побуті та громадських місцях для навчання дітей правильним діям під час виникнення пожежі та інших небезпечних ситуацій. Під час розмови фахівці ДСНС розповіли дітлахам, про найчастіші причини виникнення пожеж. Особливу увагу дітей звернули на дотримання основних правил та методів запобігання пожежам. Надзвичайники провели з малечею тренінги щодо порядку дій під час виникнення умовної пожежі, вказавши на основні кроки, які допоможуть дітям зберегти своє життя: в першу чергу, не піддаватися паніці та негайно покинути приміщення чи будівлю, де сталася пожежа; викликати Службу порятунку «101», покликати на допомогу та повідомити дорослих про небезпечну подію; в жодному разі не ховатися у шафах, під ліжком та інших місцях; якщо пожежа перекрила основний вихід, вийти на балкон і кликати на допомогу. Для педагогічного складу фахівці ДСНС провели інструктаж, під час якого довели порядок використання вогнегасників на початковій стадії розвитку пожежі.
13 жовт. 2021

Тематичне заняття до Дня захисника України.

Старша група Карамелька, вихователь Медведєва Любов Антонівна, музичний керівник Платонова Наталя Віталіївна. Тематичне заняття до Дня захисника України.