Нікополь. КДНЗ № 39 "Перлинка"

Сторінка керівника гуртка (англійська мова)

IMG_20150411_120437.jpg

Ляховецька Ольга Олександрівна

Моє педагогічне кредо: «Проклади шлях до розуму дитини через її серце»

Моє життєве кредо: «Освіта – скарб, праця – ключ до нього»

Цікаво й корисно англійську учити-

І це розуміють дорослі і діти.

Запрошуєм вас на сторінку на сайті-

Знайомтеся з нами й англійську вивчайте.

Оптимальний вік дитини для початку вивчення іноземної  мови

У цьому світі вже практично не обійтися без знання іноземної мови. Багато батьків все частіше задаються питанням, коли ж треба приступати до навчання маляти іноземній мові, боячись спізнитися й пропустити той заповітний вік, коли навчання буде найбільш ефективним і принесе найбільші плоди в майбутньому.

Існує багато діаметрально протилежних думок з цього питання: одні фахівці стверджують, що дитина повинна вивчати іноземну мову тільки після того, як опанує в повному обсязі фонетикою рідної мови і великим словниковим запасом і приводять 5 років, як оптимальний вік. Інші вважають, що ідеальний вік ще пізніше - 10-11 років, вважаючи що, дитина повинна мати добре розвиненими навичками самоконтролю й концентрації уваги для того, щоб не автоматично запам'ятовувати фрази, а усвідомлено підходити до процесу навчання. Існують програми розвитку малюків з перших днів життя.

Засновник компанії SONY опублікував книгу «Після трьох уже пізно», опираючись на науковий факт, що до 3 років розвиток клітин головного мозку завершено на 70% - 80%. Можливо, в кожному з думок, є своя частка правди.

Однак важливо зрозуміти, яку мету ми переслідуємо, починаючи навчати дитину іноземній мові. Не варто чекати, що дитина через один або два роки навчання зможе вільно говорити на нерідній мові. Це можливо тільки за умови, що дитина живе в двомовної сім'ї або середовищі.

Найголовніше, що дають заняття іноземною мовою дітям - це розвиваючий ефект, який в подальшому позитивно позначиться не тільки на процесі вивчення саме іноземних мов, а на процесі навчання взагалі, можливості сприймати нову інформацію, розвиток пам'яті і т.д. У дитини з'явиться інтерес до навчання. Потенціал дитини 3-4 років величезний. Навчання дитини в цьому віці можна порівняти з рослиною, чим більше ти будеш за ним доглядати і чим більше різнобічних знань спробуєш вкласти, тим більше плодів воно принесе.

Сенс навчання іноземної мови - прищепити почуття мови, представляючи його як можливий засіб спілкування, а не предмет вивчення. Природно, у випадку дітей дошкільного віку не може бути мови про класичному академічному підході до викладання іноземної мови, інакше у дитини з ранніх років розвинеться небажання вчитися в принципі. Навчання повинно проходити тільки в ігровій формі. Комунікативна методика, визнана найбільш ефективною методикою викладання у світі, тут є єдино можливою.

На заняттях з англійської мови діти в ігровій формі засвоюють правильну артикуляцію і вимову звуків, лексику, граматичні структури, вчаться розуміти на слух англійське мовлення, вести діалог та складати розповіді. Легкому засвоєнню матеріалів сприяють дидактичні, рухливі та сюжетно-рольові ігри, розучування авторських та літературних віршів, римівок, лічилок, скоромовок, а також прослуховування аудіозаписів пісень, розповідей  зроблених носіями англійської мови.

Заняття проводяться з урахуванням вікових особливостей фізичного, психічного та соціального розвитку дітей, а також з урахуванням їх інтересів і вподобань. Тому використовуються фронтальна, підгрупова, індивідуально-підгрупова (міні-заняття) та індивідуальна форми навчання. Різні форми навчання дають змогу реалізувати потенційні здібності та сприяють розвитку особистості кожної дитини.

IMG_20160211_153326.jpg IMG_20160211_153311.jpg

IMG_20160211_153202.jpgIMG_20160211_153901.jpg